اگر از بخور کردن لذت می برید برای شما یک توصیه ویژه داریم

فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت با ارائه محصول دستگاه بخور سرد جیبی کار شما را آسان کرده است و شما با خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید محصول را درب منزل دریافت و سپس مبلغ را به مامور پست بدهید.

شما برای حمایت از ما و سهولت کار خودتان می توانید محصول را نقدی خریدی و ده درصد تخفیف خرید نقدی را بگیرید و احیانا اگر محصول موقعی به منزل شما برسد که منزل نباشید به ادراه پست شهرتان می رود و برگشت نمی خورد.

بخور سرد ، از رطوبت سازهای اولتراسونیک می باشد که دارای یک دیافراگم فلزیبوده که با فرسازهایکانس فرا صوت مرتعش گردیده و آب را به صورت مه به فضایاطراف پراکنده می کند.تکنولوژی التراسونیک (مافوق صوت) یکی از کاملترین واصولی ترین راهها برای انتقال انرژی به درون آب و تبدیل آن به آب در اندازه۱ تا ۵ میکرون و جهش آن به بیرون توسط یک فن کوچک می باشد.در ضمن یونی کهاز این دستگاه متصاعد می شود تازگی و رطوبت ویژه ای به محیط می بخشد .

با شروع فصل سرما سرماخوردگی، گلو درد و خشکی بینی نیز شایع می‌شود. بخوردادن یکی از روش‌هایی است که خیلی از افراد برای رفع مشکل خشکی مجرای تنفسیو تسریع درمان سرماخوردگی خود به کار می‌گیرند. جالب است که بدانید راحتیتنفس و مرطوب نگه داشتن مجرای تنفسی از فواید بخور سرد می‌باشد و در اینزمینه بخور سرد بهتر از مفیدتر بخور گرم عمل می‌کند.

فواید بخور سرد:

سبب باز شدن منافذ پوست می گردد.

پاکسازی عمقی و لایه برداری پوست را موجب می گردد.

تمامی سلول های مرده پوست را جدا کرده و از بین می برد.

موجب از بین رفتن جوش های سر سیاه و یا جوش های دوره بلوغ می گردد.

استرس را کاهش داده و سبب ایجاد حس شادی می گردد.

سبب از بین رفتن باکتری ها و ویروس های سرماخوردگی می شود.

افزایش متابولیسم سلولی را سبب می گردد.

مانع از التهاب مجرای تنفسی می گردد.