خرید اینترنتی

ظرف چای قهوه برگ
بروز شده در تاریخ :

ظرف چای قهوه برگ

اگر عاشق ظروف خاص هستید برای شما یک توصیه ویژه داریم

فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت با ارائه محصول ظرف چای قهوه برگ کار شما را آسان کرده است و شما با خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید محصول را درب منزل دریافت و سپس مبلغ را به مامور پست بدهید.

شما برای حمایت از ما و سهولت کار خودتان می توانید محصول را نقدی خریدی و ده درصد تخفیف خرید نقدی را بگیرید و احیانا اگر محصول موقعی به منزل شما برسد که منزل نباشید به ادراه پست شهرتان می رود و برگشت نمی خورد.

حتماً شما هم در دوستان و آشنایان کسانی را دارید که از باز کردن در کابینت آنها احساس لذت می کنید . اما راز این زیبایی چیست ؟

راز زیبایی کابینت آشپزخانه شما

چیدمان ظروف داخل کابینت آشپزخانه شما مهم است . می توانید مواد غذایی را در قوطی های رنگارنگ که از خریدهای قبلی تان باقی مانده بریزید یا برای آن ها ظروف شیکی تهیه کنید که با باز کردن در کابینت و مشاهده هر باره آن احساس لذت کنید

اگر برای حبوبات، شکر، قند، نبات، لیمو عمانی، جو پرک و دیگر مایحتاج آشپزخانه که نیازی به نگهداری در یخچال ندارند، به دنبال ظرفی شکیل هستید ، می‌توانید از ظرف چای فانتزی استفاده کنید. این بانکه در بدار برای شما عزیزان تهیه شده است امیداریم که از آن تهیه کنید و لذت ببرید.

ظرفیت:۳۰۰ میلی لیتر

جنس: پلاستیک شفاف و فشرده

طراحی: آمریکا

مارک: KEYBOX

مدل: HK053
قیمت این محصول ۲۵۰۰۰ تومان

برای خرید ظرف چای قهوه برگ از فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت می توانید روی آیکون کلیک نمایید و محصول را خریداری نمایید.ضمنا خرید نقدی ۱۰ درصد تخفیف دارد. برای خرید پیامکی این محصول کافیست شماره ۲۸۹۴۲۷۲۵ را به شماره ۱۰۰۰۴۴۱۰ پیامک دهید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فقـط : ۲۵٫۰۰۰ تـومـان _ قیمت خرید نقدی ۲۲.۵۰۰ تومان

محصولات مرتبط

بطری شیشه ای طرح گیتار

شات بوستون بلند

خرید اینترنتی لیوان دو جداره اسکلت ۶ عددی


محصولات پیشنهادی

برچسب ها :
نقشه سایت طراحی شده توسط : میهن وی