خرید اینترنتی

جارو دستی طرح لاک پشت
بروز شده در تاریخ :

جارو دستی طرح لاک پشت

اگر دنبال جارو دستی خاص می گردید برای شما یک توصیه ویژه داریم

فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت با ارائه محصول جارو دستی طرح لاک پشت کار شما را آسان کرده است و شما با خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید محصول را درب منزل دریافت و سپس مبلغ را به مامور پست بدهید.

شما برای حمایت از ما و سهولت کار خودتان می توانید محصول را نقدی خریدی و ده درصد تخفیف خرید نقدی را بگیرید و احیانا اگر محصول موقعی به منزل شما برسد که منزل نباشید به ادراه پست شهرتان می رود و برگشت نمی خورد.

این روزها در هر خانه ای جارو برقی های بزرگ و کوچک، برقی و شارژی در طرحهای مختلف وجود دارد اما گاهی برای یک ریخت و پاش جزئی حوصله راه اندازیجاروهای بزرگ را نداریم و دوست داریم به سرعت و بی درد سر آن ریخت و پاشجمع و جور شود. اینجاست که وجود یک جارو دستی کوچک روفرشی کار ما را راه میاندازد و هیچ دردسری هم ندارد. جارو دستی فانتزی مدل لاک پشت بخوبیآشغالها را از روی فرش و موکت جمع می کند و تمیز کردن آن هم بسیار راحتاست.

در خوابگاهها یا خانه های دانشجویی ممکن است هر اطاق بصورت مستقل جارو برقینداشته باشد و از طرفی چون چند نفر با هم در یک اطاق زندگی می کنند نیاز بهنظافت بیشتری وجود دارد، وجود یک جارو دستی کوچک می تواند کمک خوبی براینظافت اطاق شما باشد . به شما پیشنهاد می کنیم جارو دستی لاک پشتی راامتحان کنید.جارو دستی لاکپشت یک جاروی مکانیکی است که به منظور پاک کردن وزدودن آشغال و گرد و غبار از روی سطوح به ویژه فرش، قالیچه و موکت مورداستفاده قرار می گیرد.

ویژگی های کلی محصول:

طول جارو ۲۳ سانتی متر و عرض آن ۱۷ سانتی متر است

جنس جارو از پلاستیک فاقد مواد مضر PBA می باشد

آشغالها را بخوبی از روی فرش یا موکت جمع می کند

 تخلیه جارو بسیار آسان و سریع است

طرح آن فانتزی و مناسب آشپزخانه های شاد امروزی می باشد.

ساخته شده از پلاستیک سبک و قابل حمل با قابلیت بالای پرزگیری و برداشت زباله

قیمت این محصول ۱۵۰۰۰ تومان

برای خرید جارو دستی طرح لاک پشت از فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت می توانید روی آیکون کلیک نمایید و محصول را خریداری نمایید.ضمنا خرید نقدی ۱۰ درصد تخفیف دارد. برای خرید پیامکی این محصول کافیست شماره ۲۸۹۴۳۵۶۹ را به شماره ۱۰۰۰۴۴۱۰ پیامک دهید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فقـط : ۱۵٫۰۰۰ تـومـان _ قیمت خرید نقدی ۱۳٫۵۰۰ تومان

محصولات مرتبط

سطل زباله کابینتی درب دار ۲ عددی

دستمال دستکشی میکروفایبر ماکارونی ۲عددی


محصولات پیشنهادی

برچسب ها :
نقشه سایت طراحی شده توسط : میهن وی