اگر جوراب هایتان در خانه گم می شوند برای شما یک توصیه ویژه داریم

فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت با ارائه محصول استند جا جورابی ۵ خانه ی مشبک ۲ عددی کار شما را آسان کرده است و شما با خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید محصول را درب منزل دریافت و سپس مبلغ را به مامور پست بدهید.

سبد جا جورابی ۵ خانه مشبک وسیله ای برای سازماندهی و نظم بخشیدن به جوراب ،لباس زیر و …می باشد.این سبد پلاستیکی در هر کشو و کمدی جا می شود و بهمریختگی وسایل کشو ها را سامان داده و باعث زیبایی کشو ها و مرتب شدن جورابها و لباسهای زیر می شود و جای مشخصی برای پیدا کردن و انتخاب جورابهاست.همچنین ازین سبد ها برای جمع کردن وسایل ریز کشو و لوازم آرایشی نیزمناسب می باشند.

یکی از عدیده ترین مشکلات در بین ما ایرانی ها، فراموش کردن جایی است که جورابهایمان را، در آنجا، از پای خود در آورده ایم. بیشترین وقت را در آمادهشدن برای خروج از منزل، صرف پیدا کردن لوازم خود مثل جوراب، دسته کلید،گوشی موبایل میکنیم. بهترین راه حل برای از بین بردن سردرگمی جهت پیدا کردنو نگهداری از جوراب ها، قرار دادن محیط یا جایی مشخص برای آنها است.جاجورابی یکی از این محفظه های نگهدارنده است که میتوانند شما را در اینامر یاری کنند.

ویژگی های کلی محصول:

تقسیم کننده کشو

مناسب جهت نظم دادن جوراب، لباس زیر و …

مشبک و زیبا در رنگهای مختلف

جنس : پلاستیک بسیار با کیفیت

دارای ۵ محفظه

رنگبندی فانتزی و زیبا