خرید اینترنتی

کلاه حمام و اصلاح موی کودک
بروز شده در تاریخ :

کلاه حمام و اصلاح موی کودک

اگر نگران اذیت شدن کودکتان هستید ما برای شما یک توصیه ویژه داریم

فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت با ارائه محصول کلاه حمام و اصلاح موی کودک کار شما را آسان کرده است و شما با خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید محصول را درب منزل دریافت و سپس مبلغ را به مامور پست بدهید.

شما برای حمایت از ما و سهولت کار خودتان می توانید محصول را نقدی خریدی و ده درصد تخفیف خرید نقدی را بگیرید و احیانا اگر محصول موقعی به منزل شما برسد که منزل نباشید به ادراه پست شهرتان می رود و برگشت نمی خورد.

حمام بردن با کمی بزرگ تر شدن نوزاد، گاه کار سختی به نظر می آید، گریه کودک وامتناع از حمام رفتن کار شما را دشوار خواهد کرد، گلایه اکثر کودکان سوزشچشم هایشان است و ترس اینکه آب به صورتشان بخورد آن ها را از حمام فراری میدهد. با کلاه حمام کودک با وزن ۴۰ گرمی و سبک خود، روی سر کودک قرار میگیرد و با داشتن ۴ دکمه مطابق سایز سر کودک تنظیم می شود و روی سر سنگینینکرده و باعث احساس راحتی کودک می گردد.کلاه حمام کودک مناسب دختران وپسران بوده و مانع از ورود آب و کف به سر وصورت و به تبع آن سوزش چشم کودکمی شود و حمام رفتن را به یک کار جذاب و دوست داشتنی برای کودک تبدیل میکند.

کلاهحمام کودک از بدو تولد قابل استفاده است.این کلاه از فوم سبک ساخته شده وقابلیت شست و شو را دارد ؛هیچ گونه حساسیت و آلرژی برای پوست نوزاد ایجادنکرده و در اثر مجاورت با آب سرد و گرم تغییر فرم نمی دهد. هم چنین لازم بهتوضیح است که این کلاه، علاوه بر کاربردش در حمام و مانع شدن از رفتن کفبه چشم کودک، برای بردن کودک به آرایشگاه نیز بسیار کارآمد است زیراآرایشگاه ها هم چون حمام از مکان هایی است که کودک در آن به کج خلقی میپردازد و ترس از قیچی و ریزش مو بر روی سر و گردنش او را مجاب به مقاومتبرای رفتن به آرایشگاه می کند. کلاه حمام کودک مانع ریختن مو روی صورت کودکو دیدن قیچی توسط او می شود؛

همچنین در روزهای گرم تابستان یا در سفر به مناطقی که نور آفتاب شدید میتابد هم از پوست صورت کودک در برابر آفتاب سوختگی محافظت می نماید.این کلاهبسیار نرم و محکم می باشد و بطور خلاصه مانع ورود کف و آب به چشمها و گوشکودکتان می شود علاوه بر اینکه مانع گوش درد کودکتان می شود همچنین باعثاستحمامی آرام و دلپذیر برای فرزندتان می شود .همچنین از این کلاه میتوانید در هنگام کوتاه کردن موهای کودکتان استفاده کنید و مانع ریزش مو برروی صورت و بدن او شوید. قابل استفاده و قابل سایز بندی بوسیله دکمه هایروی آن از بدو تولد الی ۴ سال.

مشخصات کلی کالا:

دارای ۴ دکمه سایز بندی برای سنین مختلف 

رنگبندی شاد و جذاب 

دارای محافظ روی گوش 

بهترین وسیله برای جلوگیری از سوزش چشم کودک و یا وارد شدن آب و کف به داخل گوش کودک

بسیار نرم ، سبک و منعطف

بدون فشار آوردن به سر کودک 

قابل استفاده به عنوان آفتابگیر و کلاه محافظ در زمان اصلاح مو 

فاقد مواد مضر و سمی

جنس : فوم سبک  

رده سنی : از بدو تولد تا ۴ سال

قیمت این محصول ۲۰۰۰۰ تومان

برای خرید کلاه حمام و اصلاح موی کودک از فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت می توانید روی آیکون کلیک نمایید و محصول را خریداری نمایید.ضمنا خرید نقدی ۱۰ درصد تخفیف دارد. برای خرید پیامکی این محصول کافیست شماره ۲۸۹۴۳۵۵۹ را به شماره ۱۰۰۰۴۴۱۰ پیامک دهید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فقـط : ۲۰٫۰۰۰ تـومـان _ قیمت خرید نقدی ۱۸٫۰۰۰ تومان


محصولات پیشنهادی

برچسب ها :
نقشه سایت طراحی شده توسط : میهن وی