خرید اینترنتی

اسپری خاموش کننده fire stop
بروز شده در تاریخ :

خرید اینترنتی اسپری خاموش کننده fire stop

وسایل بسیار زیادی هستند که شاید فکر کنیم وجودشان در منزل مهم نیست ولی وجود انها در مواقعی ممکن است بسیار ضروری باشد و جان و مال را نجات دهد.یکی از این لوازم اسپری خاموش کننده آتش است که در موقع شروع اتش کارایی زیادی دارد.شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی این محصول را خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.فروشگاه اینترنتی آریانا بهشت مفتخر است که این محصول را برای شما عزیزان عرضه می کند و شما می توانید با خرید اینترنتی به صورت نقدی ده درصد تخفیف از ما بگیرید.

اسپری اتش خاموش کن فایر استاپ

این اسپری که از ماده اولیه ای به نام سی وان تشکیل شده

با ایجاد کف مخصوص جلوی هرگونه اتش سوزی را میگیرد

 و شما به راحتی وبدون هیچ گونه نگرانی میتوانید

 موقع آتش سوزی از این اسپری استفاده کنید

بسیار کم حجم و کم جا و کاربردی و ضروری

به صورت کف آتش را خفه میکند

جهت استفاده در خودرو ، آشپزخانه ، چادر و …

ارسال به تمامی نقاط ایران

 

این محصول برابر آتش های نوع A و B موثر میباشد:

آتش نوع A : مواد معمولی احتراق پذیر

آتش نوع B : مایعات اشتعال پذیر

طریقه مصرف اسپری اتش خاموش کن فایر استاپ:

۱ – در آن را همچون ماشه بکشید و جدا کنید .

۲ – مرکز آتش را هدف بگیرید .

۳ – از اطراف آتش به حالت رفت و برگشت اسپری کنید .

۴ – کل اسپری را بر آتش خالی کنید .

 

قیمت : ۲۵۰۰۰ تومان
اسپری اتش خاموش کن

از انجا که اطفاء حریق در لحظات اولیه شروع آتش سوزی برای جلوگیری از صدمات جانی و اقتصادی اهمیت بسزائی دارد ویک اقدام سریع در امر اطفاء نه تنها میتواند از توسعه آتش جلوگیری بعمل آورد بلکه با خفه کردن آتش در نطفه ، خسارات ناشی از آنرا به حداقل میرساند . برای این منظور از سالها قبل کارخانجات زیادی در کشورهای دنیا اقدام به طرح و ساخت وسائل مبارزه با حریق نموده اند که نمونه ای ازاین نوع وسائل خاموش کننده های دستی آتش نشانی میباشند .

 

 

قیمت : ۲۵۰۰۰ تومان
اسپری اتش خاموش کن

هنگام وقوع اتش سوزی چه کنیم؟

۱. به محض مشاهده آتش سوزی خونسردی خود را حفظ و طبق فراگرفته‌هایتان با وسایل موجود آتش را در نطفه خفه کنید و درصورتی که آتش سوزی از کنترل شما خارج است و قادر به خاموش کردن آن نیستید، اقدامات ذیل را انجام دهید. ۲. خونسرد باشید و قهرمان بازی درنیاورید و به یاد داشته باشید سلامت شما مهمترین اصل است. ۳. دیگران را جهت کمک مطلع کنید. ۴. کنتور برق را قطع کنید. (بعد از خارج شدن سرویس دهی آسانسور یا دستگاه‌های مشابه) ۵. مصدومان را از محل حریق خارج کنید. ۶. درب‌ها و پنجره‌های محلی که آتش سوزی شروع شده را فوراً ببندید تا مانع سرایت دود و حرارت به اتاق‌های مجاور شود. ۷. راه‌های منتهی به محل آتش سوزی را از وسایل زیادی که مانع حرکتند، خالی کنید. ۸. نوع آتش را مشخص کنید و با کپسول و وسایل آتش نشانی مانع گسترش و سرایت آتش به نقاط دیگر شوید. ۹. به هیچ عنوان از آب برای خاموش کردن اتصالات برقی استفاده نکنید. ۱۰. هنگام مبارزه با آتش، حفاظت فردی را رعایت کنید. ۱۱. فرار از ساختمان‌های آتش گرفته و نجات گرفتارشدگان از آن حفاظت شخصی: از نظر حفاظت شخصی دو اصل مهم و اساسی را باید درنظر گرفت: ۱. پارچه و یا دستمال مرطوبی را روی دهان و بینی قرار دهید تا حفاظت در مقابل دود تأمین شود. ۲. درصورت گرفتار شدن در اتاق حریق زده دیوار را بگیرید و دور بزنید و اگر چنانچه حرارت مسیر شما کم می‌شود راه را ادامه دهید تا به درب خروجی برسید. ـ چون هوای گرم و آلوده به دود سبک‌تر از هوای عادی است و به بالا صعود می‌کند، از این رو درازکش حرکت کنید و دست خود را جلوی سربلند کنید تا بتوانید موانع را احساس کنید و درصورتی که از پله‌ها استفاده می‌کنید خود را نزدیک دیوار نگهدارید و عقب عقب پائین بروید و با پای خود یکایک پله‌ها را احساس کنید. ـ حق تقدم خروج با کودکان و سالخوردگان است. ـ در صورت پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند و ناراحت، آنها را از پا خارج کنید.می توانیم از اسپری خاموش کننده fire stop استفاده کنیم

قیمت : ۲۵,۰۰۰  تومان_ نقدی : ۲۲٫۵۰۰ تومان

خرید پستی


محصولات پیشنهادی

برچسب ها :
نقشه سایت طراحی شده توسط : میهن وی